Geyve Yöresel ürünleri Erkan Tan ile A Haber’de

Geyve Akıncı Vadisi Trakkingçileri Ağırladı.
Ocak 10, 2019
Dünya ayvayı yedi!
Ocak 17, 2019

Geyve Yöresel ürünleri Erkan Tan ile A Haber’de

Türkiye’nin ilk ve tek yöresel ürünler üretim merkezi olan Geyve Belediyesi Geyve Yöresel Ürünler Üretim Merkezi’mizde üretilen ürünler A Haber’e konuk oldu.

Sabah haber kuşağı programlarının sevilen yüzü Erkan Tan, A Haberin bu sabahki programında Geyve Yöresel Ürünler Üretim Merkezinde üretilen ürünler ile dünyaca ünlü Geyve ayvasından bahsetti.

Sanat Eseri benzetmesi

“Ver Mehteri Titresin Kalpler” sloganı ve kendine has anlatımıyla ekranların sevilen sabah haber kuşağına başlayan Erkan Tan, Bunlarda Geyve’den gelmiş sevgili seyirciler deyip Geyve Yöresel ürünler Merkezinde üretilen ürünleri göstererek şu güzelliklere bakarmısın, şu ekmeğe bakarmısın sanki sanat eseri benzetmesini yaparak beğenisini ifade etti.Tan programın devamında Geçmişte çöplük alanı olan 12 dönüm lük alanın Geyve Belediye Başkanı Murat Kayanın müthiş projesiyle Türkiye’nin ilk ve tek yöresel ürünler üretim merkezi haline geldiğini ve özellikle 40 ev hanımı kadının istihdam edildiğini belirtti.

Sosyal Medyadan Teşekkür

Geyve belediye Başkanı program sonrası Program yapımcısı Erkan Tan‘a sosyal medyadan teşekkür mesajı paylaştı.Bu sabah A Haber televizyonu Sabah Ajansı programında Türkiyenin ilk ve tek yöresel ürünler üretim merkezi olan Geyve Belediyesi Geyve Yöresel Ürünler Üretim Merkezi’mizde üretilen ürünlerden ve dünyaca ünlü Geyve Ayva’sından bahseden değerli sunucu Sayın Erkan Tan’a ilçem adına teşekkür ediyorum. Geyve artık bir marka… Durmak yok, Geyve’mizi dünyaya tanıtmaya devam ediyoruz…

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

 

Haber kaynağı

https://www.geyvemedya.com/geyve-yoresel-urunleri-erkan-tan-ile-a-haberde/

Video Linki

https://youtu.be/JqQnUxZ7QuY