Geyve’de yapımı devam eden çalışmalar ile ilgili toplantı yapıldı

Geyve’de Atatürk saygıyla anıldı
Kasım 19, 2021
Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya koronavirüse yakalandı!
Aralık 14, 2021

Geyve’de yapımı devam çalışmalar ile ilgili toplantı yapıldı..

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ilçe merkezimizde yapımı devam eden elektrik hatlarının yer altına alınması, yeni su hattı şebekesi, fiber internet altyapı çalışmaları ve yeni doğalgaz abonelikleri çalışmaları nedeniyle Sakarya Büyükşehir Belediyesi, SASKİ Daire Başkanları ve tüm kurum müdürleri ile değerlendirme toplantısı yaptı.

Geyve Yöresel Ürünler Üretim Merkezi’nde gerçekleşen toplantıya Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanı Atilla Turan, SASKİ İlçe İşletmeler Daire Başkanı Mesut Özkan, SASKİ Bölge Müdürü Mehmet Akarsu, SASKİ Bölge Şefi Abdullah Kestane, SEDAŞ Bölge Operasyon Yöneticisi Muharrem Üstüner, SEDAŞ Bölge Amiri Necati Akbay, Türk Telekom Operasyon Yöneticisi Samet Türk, Bölge Saha Amiri Ferhat Taş, Akmercan GEPA Bölge Müdürü Mustafa Yardımcı, Belediye İmar ve Şehircilik Müdürü Adnan Yalçın ve Belediye Fen İşleri Amiri Naci Şahin katıldı.

Başkan Kaya toplantıda Daire Başkanlarına ve Kurum Müdürlerine çalışmaların bir an önce tamamlanmasının ardından Geyve Belediyesi olarak üstyapı çalışmalarına başlayacağını iletti.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya yaptığı açıklamada : “Allah nasipse ederse tüm Geyve Belediyesi olarak hazırlıklarımızı yaptık. Çalışmalar tamamlanır tamamlanmaz üst yapıya hemen başlayacağız. Saygıdeğer halkımızın bilgisine sunarız.” ifadelerinde bulundu.